Ana sayfa > Haber > İçerik

Amino Asit Bakım ve Onarım

Aug 10, 2017

Bitki büyümesinde amino asitlerin rolü, organik azotlu besinlerin üç ilave yardımcı kaynağı ve metal iyonlarının iki kenetleme maddesidir. Amino asitler, kompleksleşme (şelat) metal iyonları işlevine sahiptir, gerekli orta elementleri ve eser elementleri (kalsiyum, magnezyum, demir, manganez, çinko, bakır, Amino Asit molibden, bor, selenyum, vs.) yetiştirmek kolaydır bitkiye çeşitli besinlerin kullanımını iyileştirmek; 3 enzim katalizli müstahzar. Amino asit, bitkilerde enzimlerin sentezi için bir hızlandırıcı ve katalizör, bitki metabolizmasında önemli bir rol oynayan Amino Asittir. Bununla birlikte, amino asitler topraktaki bakteriler tarafından kolaylıkla asimile edilmekte ve parçalanmaktadır; bu nedenle onları topraktaki bazal gübre olarak kullanmak tavsiye edilmez, ancak Amino Asit, yapraklara püskürtülmüş, bitkilerin amino asitleri emmeleri için yaprak yaprak gübreleri yapmak için kullanılır. Yeşillik boyunca doğrudan diğer elementler.

Amino asit Temizleme ürünleri En önemli bileşen asil amino asit tuzu, asil amino asit sürfaktan Amino Asit, adı şablondur: xx açil y-alanin Z

Ön xx yağ tarafı, genellikle defne, hindistanceviz, bazen palmiye bakın

Orta y genellikle vadi (amonyak asidi), gan (amonyak asit), bazen propiyonik (amonyak asit), kas (amonyak asit)

Nihai z, hidrofilik sodyum, potasyum veya trietanolamin (TEA olarak kısaltılacaktır)

Yukarıdaki yapısal modüller, hindistancevizi sodyum glutamat, Amino Asit laurik asit potasyum, palmitik propiyonat çayı gibi iradeye göre monte edilebilir.

Bazı amino asit temizleyicisi, karşılaştırıldığında tablo bileşiminde az miktarda açil amino asit tuzu ekler, ana yüzey aktif cismi değil, dikkat dağıtıcı, "amino asit temizleme yüzeyi" olarak bilinen Amino Asit. Örneğin, çoğunlukla minik amino asit temizleme emülsiyonu, bölünmüştür:

Su, sert alkoller, gliserol, propilen glikol, lauril eter sülfat sodyum, palmitik asit, lauril alkol, hindistan cevizi asidi, potasyum hidroksit, hindistancevizi yağı amid propil betain, Amino Asit hindistancevizi yağı amidi DEA, etilen glikol stearat, PEG-150 iki stearik asit ester, gliserin stearat, PEG-100 stearik asit ester, hindistancevizi glutamat potasyum, laurik asit potasyum, hidroksipropil selüloz, Amino Asit aloe vera yaprak özütü, hidroksifenil metil ester, hidroksipropil ester, EDTA iki sodyum özü

Hindistan cevizi asit potasyum glutamat ve laurik kreatin potasyum ilavesi, ancak ana vücut veya sles (sülfürik asit ester) formül yapısı + SOAP Base (karboksilat), Amino Asit kadar değil iyi bir amino asit temizleme yüzeyi olmasına rağmen.

Esansiyel amino asitler büyüme, Amino Asit bakım ve vücut bakımı için gereklidir. Eksikse, aşağıdaki belirtiler görülür:

1. Güç ve enerjinin olmaması.

2, erken yaşlanma fenomeni.

3, yara iyileştirme performansı kötüdür.

4. Çocuk gelişimi geriliği.

Diyet genellikle gerekli amino asitlerden yoksa, sağlığı etkileyebilir. Bebeğin büyümesinde önemli bir rol oynar. Histidin, çocukların gelişimi ve büyümesi için şarttır, Amino Asit arginin, sistin, tirozin ve taurin, preterm bebekler için esastır.