Ana sayfa > Haber > İçerik

Amino Asit Normal Kalın

Oct 27, 2017

Amino asit nedir? Amino asitler, tıp alanında, ayrıca, terapötik ajanlar olarak kullanılan ve peptid ilaçların sentezi için kullanılan bileşik amino asit infüzyonlarını hazırlamak için kullanılır. Amino Asit Şu anda, protein oluşturan 20 çeşit amino asit ve protein olmayan 99 amino asit içeren 100'den fazla amino asit türü uyuşturucu olarak kullanılmaktadır.

Amino asitler diyabet, diyet, anormal karaciğer fonksiyonunun neden olduğu akut hepatitin önlenmesi ve tedavisi için kan şekeri, Amino Asit düzenlenmesi için kullanılır, fiziksel zayıflığı ve protein kaybından kaynaklanan çeşitli hastalıkları desteklemek için kullanılır. Ancak hala birçok insan amino asitlerin yan etkilere sahip olmasından endişe ediyor, Amino Asit aşağıdaki amino asit yan etkilerini gösteriyor.

Amino asit yan etkileri: obezite neden olur, protein eksikliği ve zayıflatıcı hastalar için Amino Asit amino asitler, karaciğer ve böbrek yetmezliği, kas güçsüzlüğü, eğer normal ve beslenme çoktan bol ise, vücut proteini veya amino asit fazlalığı çok fazlaysa obeziteye neden olmak

İki Amino asit yan etkileri: normal sağlıklı küçük çocukların sindirim kapasitesi için fiziksel rahatsızlık nedeni, tüketim için uygun değildir, kaçınılmaz olarak rahatsız edici çeşitli yedikten sonra üçüncü ilaç, Amino Asittir.

Üçlü amino asit yan etkileri: yüksek proteinli diyet diyabetik nefropati insidansının artmasına neden olacaktır. Amino asitler yüksek proteinli diyettir, Amino Asit aşırı tüketimi şeker hastalığına neden olabilir.

Amino asitler bebeklerde ve yetişkinlerde farklı metabolik etkilere sahiptir. Sıradan amino asit infüzyonu, bebekler ve küçük çocukların fenilalanin hidroksilaz aktivitesinde kullanımı düşüktür, Amino Asit yüksek fenilalaninemi üretmek kolaydır. Ve tirozin eksikliği;

Bu nedenle, amino asit infüzyonu kullanan bebekler ve küçük çocuklar, fenilalanin, metionin, glisin miktarını azaltmalı, sistein, tirozin, histidin miktarını artırmalı ve plazma amino asit tayfının normal kalmasını sağlamalıdır. Bu ürün, çocukların beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için, fenilalanin, metiyonin, glisin miktarını azaltarak, bebeğin metabolizma özelliklerine uyum sağlayarak, sistein, tirozin, histidin, amino asit miktarını artırır.

Amino asitler protein, cilt, çivi, saç protein içeren temel birimleridir ve saçlar kollajen bileşiminin% 90'ını oluşturur. Saç ve ciltte kullanılan amino asitler sadece yukarıdaki değil aynı zamanda besleyici eklemek, su eklemek, aynı zamanda cildin bağışıklık fonksiyonunu artırabilir, Amino Asit lenfatik sistemin çözünmesini arttırır, hassas cildin hassasiyetini arttırır iyi bir etkiye sahiptir. , Amino Asit ve saçları koruyabilir ve normal büyümenin cildi kolajen lifleri ve elastik lifleri, Amino Asit cildi hassas ve esnek tutarak saçların esnekliğini muhafaza eder.