Ana sayfa > Haber > İçerik

EDTA Şelatları Verimli Destek

May 18, 2017

EDTA şelat ajanı, yoldaşlarının kendi kullanımı ve bu ürünü anlama alışkanlıklarını bilmeden, kök kanal tedavisi olarak, iyi bir yardımcı yardımcı ürünün kök kanal tedavisi olarak birkaç yıldır piyasaya sürülmüş olup, EDTA Şelatları bitirmeyi bitirmiştir.

EDTA bir kök kanal şelat ajan, EDTA Chelates, etilendiamin tetraasetik asit kimyasal kompozisyonu, hangi ders kitapları bize bilgi vermiştir.

Şu anda piyasada iki tür ürün var: EDTA Chelates biri EDTA Chelates'in dar kök kanalını 14 ml \ şişe genişletmeye yardımcı olmak için bir Fransız mavisi ürünü EDETAT, EDETAT,% 14 EDTA'dır.

EDTA kenetleme maddesi uygulaması

1. Diş istirahatı ve diş delimi kök kanalı hazırlama malzemeleri için uygundur.

2. Kök kanalını yumuşatabilir

3. Kök kanalı, atrezia kök kanalının kalsifiye stenozu için uygundur.

4. Kök kanal kalsifikasyonunu ve skalasını kaldırabilir

5. Cihazı ve dişleri korumak için yağlama ile

EDTA kenetleme maddesi eylem şekli

1. İyonize maddelerin kimyasal tepkime ile giderilmesi, EDTA Chelates sodyum hipokloritin etkili bir şekilde uzaklaştırılması, ölçeği çıkartamaz

2. Yağlama işlemi doldurmak daha kolaydır

3. İyi antibakteriyel aktivite

4. Temiz bir kök kanalı duvarı oluşturmak için temizlendikten sonra

EDTA kenetleme maddesi EDTA Şelatlar, kenetleme maddesinin ve metal iyonunun bağlama mukavemetini temsil eder ve çelatlama değeri metal iyonlarını kenetleyen çelatlama maddesi miktarını temsil eder.

Asıl formülde bazı insanlar, şelat ajanı eklenmesi ile karşılaşacak ya da ölçeklendirme fenomeni olacaktır, EDTA Chelates kuvveti çiğnemek konusunda endişe edecektir; kuvvet yeterli değildir ve metal iyonları etkili bir şekilde kombine edilemez; şelat ajanının gerçek miktarı Ölçeklenme olayıyla sonuçlanan yer