Ana sayfa > Haber > İçerik

Humik Asit Yapı Oluşumu

Oct 27, 2017

Humik asit ürünlerinin tarımda temel kullanımı

1, Hücre bölünmesini ve büyümeyi teşvik ederek bitkiyi kök salmaya teşvik edebilir, Humik Asit doğal bir köklendirme tozu olarak kullanılabilir, tohum sosu ve daldırma kökü kullanımı için de kullanılabilir.

2, büyük ölçüde, böylece bitki yaprağı stomatal açılış kuvveti azaltmak, zararlıları ve hastalıkları azaltmak, çürüklüğü önlemek için anti-soldurma yeteneği ile bitkiler şeker içeriğini artırabilir Humik Asit yaprak transpirasyon azaltmak, böylece su vücudu durumunu iyileştirmek, doğal bir güçlü kuraklığa dirençli ajan var.

3, toprak yapısını geliştirmek, özellikle organik madde dönüşüm bozunmasını hızlandırmak kimyasal gübrelerin, Humik Asit makine tamiri, ekilebilir arazi önemli toprak iyileştirme etkisi nedeniyle uzun vadeli tek kullanımın hızlandırılması, toprak agregat yapısının teşvik etmek.

4, toprağın PH değerini dengelemek için toprak pH nötralize etmek için, Humik Asit kökten yapraklarına veya birincil ürün emiliminin hızlandırılmış metabolizma sayısının diğer bölümlerine kökten gelen iz elementleri artırmak, böylece tarım ürünlerinin kalitesini arttırmak. .

1, briket bağlayıcı. İyi bir tahıl miktarı, Humik Asitin iyi bir yüzey dağılımı ekleyin, böylece briket yeterince sıcak ve soğuk dayanıklılık ve kararlılığa sahip olur.

2, seramik katkı maddeleri. Mermer çiçekler ve onun yeşil gövde geliştirmek için iyi bir jelat, Humik Asit, çamur,% 50'den fazla çamur akışı artırabilir,% 40, veya daha fazla plastiklik indeksi, yaklaşık% 80 seramik kütük mukavemeti artırabilir mavi çiçekler ve onun Sırın emme kapasitesi

3, petrol sondaj yardımcıları. Duvarın yağlanmasını artırabilir, Humic Acid anti-çöküş takıp etkisi önemlidir.

4, yem, tıbbi katkı maddeleri, kazan deterjanları ve su kalitesi stabilizörü olarak kullanılabilir.

Humik asit, doğal organik makromoleküler bileşiklerin bir karışımıdır. Yerkürede bulunan humik asit oranı topraktaki humik asit oranının en büyük, toprak humik asit molekül ağırlığının fizikokimyasal heterojen karmaşık karışımı polidispers, karışım doğal, Humik Asit yüksek molekül ağırlıklı, siyah sarı, amorf, kolloidal, yağlı ve aromatik organik polielektrolit bileşimi, tek bir kimyasal yapı kullanamaz.

1, yeşil gıda, kalite kontrol teknolojisi sistemi, tüm Avrupa Birliği, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve diğer gelişmiş ülkeler, gıda kalitesi ve güvenlik standartlarına ulaşmıştır, uluslararası standartlara olmuştur, ancak nasıl yeşil ve güvenli üretmek için gıda, temel sorun üstesinden gelmek nasıl yatıyor ve toprak kirliliği sorunu önlemek Dölleme açısından, organik ve inorganik gübre, humik asit kombinasyonu uygun olmalıdır humik asit gübre tek seçenek, hümik 1 +1> 2 entegre efekti elde etmek için asit ve gübre kombine edilebilir.

2, çok sayıda çalışma humik asit inorganik gübrelerin bir arkadaşı olduğunu gösterdi, azot gübresi yavaş serbest bırakma ajanı ve stabilizatör, Humik Asit fosfat gübre sinerjist, potas koruma aracı, regülatör ve şelat ajanı eser element, Asit, gübre üzerinde önemli bir sinerjik etkiye sahiptir, Everest'te dünyanın gübresidir.

3, humik asit gübrelerinin gelişiminin gelecekteki yönü: zeki, Humik Asit profesyonel, kompozit, uzun vadeli, granüler ve bölgesel aptal yağ.

Humik asit gübrelerinin geliştirilmesi ve uygulanmasının geniş umut olduğu görülmektedir. Yeşil tarım ürünlerinin üretimini ve gelişimini teşvik etmek ve teşvik etmek için sadece tarımsal gübrelerin yeşillendirilmesini gerçekleştirmek için sadece humik asit gübreleri kullanılabilir.