Ana sayfa > Haber > İçerik

Potasyum Humat Temizliği

Oct 27, 2017

İlk olarak, katı potasyum hidroksit kaçak acil durum arıtma izolasyon sızıntısı kontamine alan, uyarı işaretleri ile çevrili, acil personel gaz maskeleri, Potassium Humate kimyasal koruyucu giymek giymek tavsiye edilir. Dökülme ile doğrudan temas etmeyin, temiz ve temiz bir kürekle temiz, temiz kaplanmış, az miktarda su eklenmiş, nötr olarak ayarlanmış, Potasyum Humat ve daha sonra atık su sistemine toplanmalıdır. Ayrıca bol miktarda su ile durulayabilir ve suyu atık su sistemine seyreltebilirsiniz. Çok sayıda kaçak gibi geri dönüşüm veya zararsız atık toplama gibi.

İkinci olarak, koruyucu önlemler Solunumun korunması: Gerekirse koruyucu maske takın.

Koruyucu giysiler: tulum giymek (korozyon önleyici malzemeler). Ellerin korunması: Kauçuk eldiven giyin. Diğer: İş bittikten sonra duş pansuman. Kişisel hijyeninize dikkat edin.

Üçüncüsü, ilk yardım tedbirleri Katı potasyum hidroksit Cilt ile temas: Derhal en az 15 dakika su ile çalkalayın. Yanık varsa tıbbi tedavi. Potasyum Humat Gözle temas: Hemen göz kapağını kaldırın, akan su veya salin ile en az 15 dakika boyunca yıkayın. Ya da% 3 borik asit çözeltisi ile durulanır. Tıbbi tedavi. Teneffüs etme: Sahneden temiz havaya hızla. Gerekli olduğunda, Potasyum Humat suni solunum. Tıbbi tedavi. Yutma: Hasta uyandığında hemen durulayın, oral olarak sirke veya limon suyunu inceltin.

Katı potasyum hidroksit temizleme kapasitesi Biz, herkesin anlayışını kolaylaştırmak amacıyla birçok bakımdan bu ürünün çok iyi bir uygulamaya sahip olduğunu duymuş olduğumuza inanıyoruz, Potassium Humate bu ürünün daha iyi anlaşılabilmesi için, bir sonraki Xiaobian'ı tanıtması için özel olarak hazırlanıyor Katı potasyum hidroksit gres direncine, biz bunu öğrenmek için bir araya geliriz.

1, yoğuşma karıştırma, yağ giderme suyuna eklenen 2g sodyum aljinat, 21g katı potasyum hidroksit, 25g sodyum sülfat, 5g sodyum glukonat, 2g sodyum glukonat ardından yağ giderme tankına Potasyum Humat, 85og su ilk hazırlanması;

2, 50g su ve 3g katkı maddeleri A ve 2g katkı maddeleri B enjeksiyonundaki başka bir plastik kovada, 5-10 dk karıştırılarak hazneye alınır, böylece tamamen erir, tanka, Potasyum Humat'a dökülür ve kalan 37 g su birine döküldü, yani, oda sıcaklığında yağ giderme ajanı kaybetti;

3, petrol genel görünümünü görünümünde, Potasyum Humat sadece bu yağ alma maddesinde yağ çözme etkisinin tatminini ulaşmak için yaklaşık 10 dakika emmek, iş parçacığı yüzey su film yıkama sonra aslında yağ ve suya ek olarak yağ giderme ortalama Su filmi Yağ giderme için sadece şartname, iş parçasını çıkarmak için en iyi zaman kadardır.

Potasyum hidroksit yağ giderme maddesinin konfigürasyonu için, bu ürünün berrak bir su ajanı olarak kullanılabileceğini, suyun pH'sını kontrol etmek için onun hidroksitini manipüle edebildiğini, Potassium Humate'in de bu ürünün hidroksitinin de yağdan arındırma yapmak için kullanılabileceğini biliyor musunuz? Ajan, Potassium Humate kullanımı çok popüler, çeşitli alanlarda kimya endüstrisinde yer alan, tarım, imalat popüler olmuştur.