Ana sayfa > Haber > İçerik

Potasyum Humat Etkisi

Oct 26, 2017

Potasyum hidroksit Temel Kullanımı: inorganik sanayi, hidrojen fosfat, iki potasyum gibi potasyum tuzları üretimi için hammadde olarak kullanılır. Kimya endüstrisi sabun, sabun ve potasyum yapmak için kullanılır Yıkama Şampuanı, yumuşak sabun, krem , krem, şampuan ve diğer hammaddeler. İlaç sanayi, vanilya ve diğer hammaddeleri yapmak için kullanılır. Boya endüstrisi boya yapmak için kullanılır. Akü endüstrisi, alkalin pillerin üretiminde kullanılır.

Potasyum hidroksit, elektrokaplama, oyma, litografi vb. De kullanılan potasyum sabunu, oksalik asit ve çeşitli tuzları hazırlamak için kullanılan bir kurutucu, sorbent olarak kullanılır; Potasyum esas olarak potasyum karbonat gibi hammadde üretiminde kullanılır. İlaç endüstrisinde, potasyum borohidrid, spironolakton, batyl alkol ve testosteron propiyonat üretimi için. Hafif endüstride (krem, krem ​​ve şampuan gibi) potasyum sabunu, alkalin pil, kozmetik üretimi için. Boya endüstrisinde, azaltılmış mavi, RSN, vb. Gibi indirgenmiş boyaların imalatında kullanılır.

Potasyum hidroksit, elektrokapı endüstrisinde elektrokaplama, gravürleme vb. Için kullanılır. Tekstil endüstrisinde, baskı ve boyama, ağartma ve merserize etme işlemlerinde kullanılır ve sentetik elyaf ve polyester elyaf üretimi için ana hammadde olarak yaygın olarak kullanılır. Buna ek olarak, metalurji, ısıtma ajan ve deri yağlama da kullanılır. Kimyasal temel hammadde, tıpta, günlük kimya endüstrisinde, vb. Kullanılır. Analitik reaktif, sabunlaşma reaktifleri, karbon dioksit ve nem ve ayrıca ilaç endüstrisinde kullanılan emici.

Potasyum hidroksidin rolü nedir?

1 kurutucu olarak kullanılan potasyum hidroksit ve oksalik asit ve çeşitli potasyum tuzları için emici, aynı zamanda elektrokaplama, heykel, Shi Yin vb. Için de kullanılır.

2, Potasyum Permanganat, potasyum karbonat gibi hammadde potas üretimi için ağırlıklı olarak kullanılır. İlaç endüstrisinde, potasyum borohidrit, spironolakton, batyl alkol, testosteron propionat üretimi için. Hafif endüstride (krem, krem ​​ve şampuan gibi) potasyum sabunu, alkalin pil, kozmetik üretimi için. Azalan maviler, RSN, vb. Gibi indirgenmiş boyaların üretiminde kullanılan boya endüstrisinde kullanılır. Elektrokimyasal endüstride elektrokaplama, gravürleme vb. Kullanılır. Baskı ve boyama, ağartma ve merserize etme işlemlerinde kullanılan tekstil endüstrisinde ve sentetik elyaf ve polyester elyafın yapımında ana hammadde olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Buna ek olarak, metalurji, ısıtma ajan ve deri yağlama da kullanılır.

3.Tıbbi, günlük kimya endüstrisinde kullanılan temel kimyasal hammaddeler

4. Analitik reaktifler, sabunlaşma reaktifleri, karbon dioksit ve su emici olarak kullanılır.

5, günlük kimyasal sanayi sabun, şampuan ve yıkama yumuşak sabun, krem, krem, şampuan ve diğer hammadde yapmak için kullanılır. Farmasötik endüstrisi, progesteron, vanilin ve diğer hammaddeleri yapmak için kullanılır. Boya endüstrisi melamin boyalarının üretiminde kullanılır. Akü endüstrisi, alkalin pillerin üretiminde kullanılır.