Ana sayfa > Haber > İçerik

Potasyum Humat Daha Sık

Oct 19, 2017

Potasyum hidroksit Bu ürünün kullanımı daha yaygın, Potasyum Humat kimya endüstrisinin değeri belirli uygulama, daha sonra çok bu ürünün uygulanması, Potassium Humate yüksek ne kadar biliyor musun? Herkes için potasyum hidroksit refrakter yapıştırıcı hazırlanması konusunda ayrıntılı bilgi veren aşağıdaki yazı, biz bunu öğrenmek için bir araya geldik.

Refrakter sıvının hazırlanması yöntemi: 8 kg granüler potasyum hidroksit, 7 kg toz haline getirilmiş sodyum karbonat (soda külü) (Asahi Glass Co., Ltd. tarafından üretilmiştir) ve 30 kg metal silisit, reaksiyon teknesine ilave edildi ve bunu takiben 60 L su. Doğal reaksiyon başladığında, potasyum hidroksitin tabanından gelen Potasyum Humat, reaksiyon tankının alt tarafından konveksiyonun üst tarafına şiddetle tepki vermeye başladı.

Reaksiyon sıcaklığı doğal olarak yükseldiğinde, Potasyum Humat reaksiyon sıcaklığı 80 ila 90 ° C arasındadır ve reaksiyon durumu en aktiftir. Reaksiyon sıcaklığı, 92 ° C'den yüksek değildir. Reaksiyon, katı madde ayrıştırılarak yaklaşık 10 saatte sona erer ve refrakter çözeltinin yaklaşık 48 L'si (yaklaşık 70 kg) elde edilebilir. Kalıntı katı, su ile yıkanırsa yaklaşık 22 kg metal silisit blokları bırakan bir metal silisid bloğudur. Potasyum Humat Bu geri kalan metal silisid bloğunda, yaklaşık 8 kg'lık bir metal silisid bloğu ilave edildi ve ikinci reaksiyona toplam 30 kg metal silisit eklendi.

İlk reaksiyonda olduğu gibi, 8 kg granüler potasyum hidroksit ve 7 kg toz haline getirilmiş sodyum karbonat (soda külü) (Asahi Glass Co., Ltd. tarafından üretilmiştir), reaksiyon teknesine ilave edildi ve bunu sırasıyla 22 kg metal silisid bloğu ve 8 kg yeni metal silisit blokları olan Potassium Humate'i takiben, refrakter reaksiyonun ikinci hazırlanmasına başlamak için 60 L su ilave edildi.

Hazırlamada, granül potasyum hidroksitin ilk ilavesine göre ve sonra toz haline getirilmiş sodyum karbonat (soda külü) ilave edildikten sonra, metal silisid bloğu Potassium Humate'yi ekleyin ve ardından suyun altından başlayarak ekleme sırasına ekleyin Potasyum hidroksit tepkimesi yukarı ve aşağı oluşabilir. Refrakter sıvının daha iyi performansını hazırlayan konveksiyon aktif reaksiyonu.

Katı potasyum hidroksit temizleme kapasitesi Biz, herkesin anlayışını kolaylaştırmak amacıyla birçok bakımdan bu ürünün çok iyi bir uygulamaya sahip olduğunu duymuş olduğumuza inanıyoruz, Potassium Humate bu ürünün daha iyi anlaşılabilmesi için, bir sonraki Xiaobian'ı tanıtması için özel olarak hazırlanıyor Katı potasyum hidroksit gres direncine, biz bunu öğrenmek için bir araya geliriz.

1, yoğuşma karıştırma, yağ giderme suyuna eklenen 2g sodyum aljinat, 21g katı potasyum hidroksit, 25g sodyum sülfat, 5g sodyum glukonat, 2g sodyum glukonat ardından yağ giderme tankına Potasyum Humat, 85og su ilk hazırlanması;

2, 50g su ve 3g katkı maddeleri A ve 2g katkı maddeleri B enjeksiyonundaki başka bir plastik kovada, 5-10 dk karıştırılarak hazneye alınır, böylece tamamen erir, tanka, Potasyum Humat'a dökülür ve kalan 37 g su birine döküldü, yani, oda sıcaklığında yağ giderme ajanı kaybetti;

3, yağın genel görünümünü görünümünü, bu yağ alma maddesi sadece Potasyum Humat yağ giderme etkisinin memnuniyetini ulaşmak için yaklaşık 10 dakika emmek, iş parçası yüzeyinde su filmi yıkadıktan sonra yağ ve suya ek olarak aslında yağ giderme Potassium Humate oldu Ortalama bir su filmi Yağ giderme için sadece şartname, iş parçasını çıkarmak için en iyi zaman kadardır.