Ana sayfa > Haber > İçerik

Potasyum Humat Hammadde Üretimi

Sep 22, 2017

Alkalin yanık hasar mekanizması su absorpsiyon alkali, bu nedenle yerel hücre dehidrasyon, alkali denatüre protein kompleksi, Potasyum Humat sabunlaştırılmış yağ dokusu oluşturmak için alkali ve doku proteini, Potasyum Humat sabunlaşma ısı derin doku hasar devam etmesine neden olabilir. Alkit denatüre protein kompleksi çözünür olduğundan, alkali iyonları derin dokuya daha fazla nüfuz edebilir ve hasara neden olabilir.

Kostik alkali yanıkları genellikle iki dereceden derin, Potasyum Humat şiddetli şekilde ıslanıyor. Yara derinleşmeye devam etmek için yaranın çözülmesi, yumuşak kabuk yapışkan kayma "sabun benzeri" veya "çürük tofu" benzeri değişiklikler, enfeksiyon yara sepsisinden sonra karmaşık hale geldi. Kostik alkali ile tırnak teması tırnak düz ve hatta kaşık, böylece, parlaklık kaybı, tiner olur. İnce çözelti cildi kuru, çatlamış, molting yapabilir. Gözdeki buharlı buhar ve üst solunum yolu tahrişi kuvvetlidir, göz ve üst solunum yolları yanıklarına neden olabilir.

1, oksalik asit ve çeşitli potasyum üretimi için, aynı zamanda elektrokaplama, heykel, litografi vb. Için bir kurutucu, emici olarak kullanılır.

2, ağırlıklı olarak potasyum, Potasyum Humat gibi potasyum permanganat, potasyum karbonat ve benzeri gibi hammadde üretimi için kullanılır. Farmasötik endüstrisinde, potasyum bor, spironolakton, heparanol, testosteron propiyonat ve benzeri ürünlerin üretimi için. Potasyum sabunu, alkalin piller, kozmetik ürünleri (soğuk krem, krem ​​ve şampuan gibi) için hafif sanayi. Boya endüstrisinde, mavi RSN'nin azaltılması ve benzeri gibi boyaların üretimi için. Elektrokimyasal endüstride, galvanik, heykel vb. Için. Tekstil endüstrisinde baskı ve boyama, ağartma ve merserize etme, Potasyum Humat ve çok sayıda insan elyafı, polyester elyaf ana hammadde imalinde kullanılmaktadır. Buna ek olarak, aynı zamanda metalürjik ısıtıcılar ve deri yağ giderme vb. Için de kullanılır.

3, kimyasal hammadde, ilaç, ev kimyasalları ve benzerleri için.

4, analitik reaktifler, Potasyum Humat sabunlaştırma reaktifleri, karbon dioksit ve nem emici olarak kullanılır.

5, sabun, potasyum Humat şampuan yumuşak sabun, krem, soğuk krem, şampuan ve diğer hammadde yıkama üretimi için kimya sanayi. Potassium Humate Progesteron, vanilya ve diğer hammaddelerin üretiminde kullanılan ilaç endüstrisi. Boya endüstrisi melamin boyaları yapmak için kullanılır. Pil endüstrisi, alkalin piller yapmak için kullanılır.