Ana sayfa > Haber > İçerik

Potasyum Humat Su Emme

Jul 03, 2017

Potasyum Humat Alkalin yanık mekanizması alkali absorbe olduğundan, yerel hücrelerin dehidrasyonu, alkali iyonları ve doku proteinleri alkali denatüre protein kompleksleri, Potasyum Humat sabunlaştırılmış yağ dokusu oluşturmak için, sabunlaşma ısı derin doku hasar devam etmesine neden olabilir. Alkit denatüre protein kompleksi çözünür olduğundan, alkali iyonları derin dokuya daha fazla nüfuz edebilir ve hasara neden olabilir.

Kostik yanıklar şiddeti sık sık, iki dereceden fazla derinliklerinde derinleşir. Yara derinleşmeye devam etmek için yaranın çözülmesi, yumuşak kabuk yapışkan kayma "sabun benzeri" veya "çürük tofu" benzeri değişiklikler, enfeksiyon yara sepsisinden sonra karmaşık hale geldi. Kostik alkali ile tırnak teması daha incedir, potasyum Humatın parlaklığı kaybedilir, böylece çivi düz ve hatta kaşık olur. İnce çözelti cildi kuru, çatlamış, molting yapabilir. Gözdeki buharlı buhar ve üst solunum yolu tahrişi kuvvetlidir, göz ve üst solunum yolları yanıklarına neden olabilir.

Potasyum permanganat, potasyum nitrit, dipotasyum hidrojen fosfat ve diğer hammaddeler gibi potasyum üretimi için inorganik sanayi. Potasyum Humat Nissin, potasyum sabunu, sabun, şampuan sabunu, krem, krem, şampuan vb. Için hammadde olarak kullanılır. Progesteron, vanilya ve diğer hammaddelerin imalatı için ilaç endüstrisi. Boya endüstrisi melamin boyaları yapmak için kullanılır. Pil endüstrisi, alkalin piller yapmak için kullanılır. Potasyum sabunu, oksalik asit ve çeşitli potasyum tuzlarının üretimi için bir kurutucu, emici, potasyum humat olarak kullanılır; aynı zamanda elektrokaplama, oyma, litografi vb. Için; Potasyum permanganat, potasyum karbonat gibi potasyum tuzu hammaddelerinin üretimi için kullanılır. İlaç endüstrisinde, potasyum bor, spironolakton, Potasyum Humat heparan, progesteron ve testosteron propiyonat üretimi için. Potasyum sabunu, alkalin piller, kozmetik ürünleri (soğuk krem, krem ​​ve şampuan gibi) için hafif sanayi. Boya endüstrisinde, mavi RSN'nin azaltılması ve benzeri gibi boyaların üretimi için. Elektrokimyasal endüstride, galvanik, heykel vb. Için. Potasyum Humat Tekstil endüstrisinde, baskı ve boyama, ağartma ve merserize etme ve çok sayıda insan elyafı elyaf üretimi için kullanılan polyester elyaf ana hammadde. Buna ek olarak, aynı zamanda metalürjik ısıtıcılar ve deri yağ giderme vb. Için de kullanılır. Kimyasal hammadde, ilaç, ev kimyasalları vb. Için. ; Analitik reaktifler, sabunlaşma reaktifleri, Potasyum Humat karbondioksit ve nem emici olarak, fakat aynı zamanda ilaç endüstrisi için de kullanılır.

1, oksalik asit ve çeşitli potasyum üretimi için bir kurutucu, emici olarak kullanılır, aynı zamanda elektroliz, heykel, litografi için de kullanılır

2, ağırlıklı olarak potasyum permanganat, potasyum karbonat ve benzeri gibi potasyum gibi hammadde üretimi için kullanılır. Farmasötik endüstrisinde, potasyum bor, spironolakton, heparanol, testosteron propiyonat ve benzeri ürünlerin üretimi için. Potasyum sabunu, potasyum Humat alkalin piller, kozmetik ürünleri (soğuk krem, krem ​​ve şampuan gibi) için hafif sanayi. Boya endüstrisinde, mavi RSN'nin azaltılması gibi boyaların üretimi için potasyum Humat vb. Elektrokimyasal endüstride, galvanik, heykel vb. Için. Tekstil endüstrisinde, baskı ve boyama, ağartma ve merserize etme ve çok sayıda insan elyafı elyaf, polyester elyaf ana hammadde imalatı için kullanılmaktadır. Potasyum Humat Buna ek olarak, metalürjik ısıtıcılar ve deri yağ giderme vb. Için de kullanılır.

3, kimyasal hammadde, ilaç, ev kimyasalları ve benzerleri için.

4, analitik reaktifler, sabunlaşma reaktifleri, karbondioksit ve nem absorbe edici olarak kullanılır.

5, yıkama sabunu, şampuan sabunu, krem, krem, şampuan ve diğer hammaddelerin imalatı için kimya sanayi. Progesteron, vanilya ve diğer hammaddelerin imalatı için ilaç endüstrisi. Boya endüstrisi melamin boyaları yapmak için kullanılır. Pil endüstrisi, alkalin piller yapmak için kullanılır.