Ana sayfa > Haber > İçerik

Potasyum Humat Su Emme

Aug 10, 2017

Alkali yanıklarının mekanizması alkaliin su absorbe etme özelliğine sahip olması, potasyum humatın yerel hücrelerin dehidrate edilmesine neden olması, alkali iyonu ve doku proteininin alkali denatüre protein kompleksi, sabunlaşma yağ dokusu, Potasyum Humatın sabunlaştırılması sırasında üretilen ısıdır Derin doku hasar görmeye devam edebilir. Alkali denatüre protein kompleksi çözünür olduğundan, alkali iyonları derin dokuya daha fazla nüfuz edebilir ve hasara neden olabilir.

Kostik yanık derinliği genellikle iki dereceden fazla, Potasyum Humat keskin ağrı. Çözünmüş nekroz, yaranın derinleşmeye devam etmesine, yanmış kabuk yumuşaklığa, enfeksiyon sonrası kolay eşzamanlı yara sepsisinden sonra yapışkan kaygan "sabun benzeri" veya "çürük tofu" şeklinin değişmesine neden olur. Kostik ile tırnak teması, tırnak kaşığı düz, böylece, parlaklık kaybı, tiner olacak. Potasyum Humat Seyreltik çözeltinin teması cildi kuru, çatlamış ve molting yapabilir. Caustic'in buharlı gözü ve üst solunum yolu tahrişi güçlüdür ve göz ve üst solunum yolu yanıklarına neden olabilir.

Oksalik asit ve çeşitli potas üretimi için kurutucu olarak kullanılan emici, aynı zamanda galvanik, gravür, litografi vb. Için de kullanılmaktadır.

2, ağırlıklı olarak hammadde potas üretimi, Potasyum Humat potasyum permanganat, potasyum karbonat ve benzeri için kullanılır. İlaç endüstrisinde, potasyum, bor, spironolakton, karaciğer alkolü, testosteron propiyonat üretimi. Hafif endüstride, potasyum sabun, alkalin pil, kozmetik (soğuk, krem ​​ve şampuan gibi) üretiminde kullanılır. Boya endüstrisinde Potasyum Humat, mavi RSN'nin azaltılması gibi indirgeyici boyaların üretiminde kullanıldı. Elektrokimyasal endüstride, galvanik, gravür vb. Için. Baskı ve boyama, ağartma ve merserize etme için kullanılan tekstil endüstrisinde ve çok sayıda insan yapımı elyaf, Potassium Humate polyester elyaf ana ham maddeler için. Buna ek olarak, aynı zamanda metalürjik ısıtma ajan ve deri yağ alma vb. Kullanılır.

3, kimyasal temel hammadde, Potasyum Humat tıpta kullanılan, günlük kimyasal vb.

4, analitik reaktifler, sabunlaşma reaktifleri, karbon dioksit ve su emici olarak kullanılır.

5. Günlük kimyasal sanayi, kirli sabun, şampuan, krem, soğuk, şampuan vb. Hammadde olarak kullanılmaktadır. İlaç endüstrisi, flavonoidlerin, Potasyum Humat vanilin ve diğer hammaddelerin imalatında kullanılmaktadır. Boya endüstrisi melamin boyaları yapmak için kullanılır. Pil endüstrisi, alkalin piller yapmak için kullanılır.

1. Nakliye konuları: Demiryolu nakliye olduğunda, çelik davul mevcut gondol arabaları ile taşınabilir. Ambalaj tamamlanmalı ve yükleme işlemi güvende olmalıdır. Nakliye esnasında kabın sızdırılmadığından, çökmemesinden, düşmemesine dikkat edin, Potasyum Humat zarar görmemelidir. Yanıcı veya yanıcı malzemeler, asitler ve yenilebilir kimyasallarla karıştırılması kesinlikle yasaktır. Taşımacılık araçları, kaçak acil durum arıtma ekipmanları ile donatılmalıdır.

2, depolama hususu: serin, kuru, iyi havalandırmalı bir depoda saklanır. Potasyum Humat Ateşten ve ısıdan uzakta. Kütüphanedeki en iyi nem oranı% 85'den fazla değildir. Ambalaj nemli olmamalı ve kapalı olmalıdır. kolay (olabilir) yanıcı, asit, ayrı depolama gibi olmalıdır, Potasyum Humat karışmasını önler. Depolama alanına sızıntıların alınması için uygun malzemeler sağlanacaktır.